Aliuminio langai bei fasadai

Vienas svarbiausių šios neįprastos erdvės akcentų buvo išpildytas bendradarbiaujant bendrovėms „Sapa Building System“ ir „Marx Vilnius“. Kompanijų įnašas į patrauklų gastrobarą – lauko aliuminio arkiniai fasadai bei langai, aliuminio profilio stoglangiai, vidaus aliuminio profilio vitrinos, priešgaisrinė aliuminio profilio pertvara ir priešgaisrinė EI 60
stiklinė perdanga.

Kompanijų vadovai neslepia, kad „Švyturio“ projektas buvo gana sudėtingas ir unikalus. Dar konkurso metu buvo daug dirbta su projektu, sprendžiami projektavimo klausimai, pasiūlyti tinkami užsakovui bei architektui sprendiniai. Nors projektui įgyvendinti skirtas trumpas terminas, iššūkis buvo priimtas. Jau vykstant „Švyturio BHouse“ gastrobaro įrengimo darbams, „Marx Vilnius“ specialistams reikėjo per labai trumpą terminą rasti ir pasiūlyti tinkamus sprendinius architekto vizijoms bei užsakovo norams įgyvendinti. Tam prireikė visos komandos bendro įtempto bei tikslingo darbo.

Projektas

Švyturys Alaus darykla

Klientas

UAB „Švyturys-Utenos alus“

Mes atlikome

Aliuminio langai, durys, priešgaisriniai gaminiai.

Švyturys

Kompleksiški gaminiai

Visi aliuminio gaminiai gaminti iš „Sapa“ profilio. UAB „Marx Vilnius“ galėjo kompleksiškai pasiūlyti visus gaminius – lauko fasadus, langus, vidaus vitrinas, priešgaisrines pertvaras – iš vieno gamintojo profilių. Kadangi „Švyturio BHouse“ gastrobaras yra išskirtinis architektūra, jam prireikė ypatingų konstrukcijų: visi UAB „Marx Vilnius“ gaminami ir montuojami gaminiai buvo unikalūs, sudėtingi savo sprendiniais.

Aliuminio sprendimai

Sprendimų įvairovė


Šiam projektui teko pateikti daug skirtingų sprendimų vienu metu. Sprendimų įvairove išsiskyrė: arkiniai fasadai, nestandartiniai priešgaisriniai gaminiai, aliuminio lakšto kirsti tinklai bei aliuminio kompozito apdailos ant fasadų. Lauko aliuminio fasadai lenkti, skirtingo lenkimo laipsnių – kiekviena arka turėjo būti išmatuota vietoje ir gaminama pagal faktinius angos matmenis. Priešgaisrinė pertvara, skirianti gamybos bei restorano zonas, yra nestandartiškai didelių matmenų, todėl reikėjo konstruktorių sumanumo įgyvendinti viską laikantis architekto ir užsakovo pageidavimų, patenkinti priešgaisrinių gaminių standartus. Ypač unikali prieš gaisrinė stiklinė perdanga, pro kurią turi matytis rūsyje sustatytos alaus statinės. Ant jos ne tik galima vaikščioti, bet ji taip pat atitinka ir priešgaisrinius EI 60 reikalavimus.

Tekstas paruoštas žurnalo STRUCTUM.

GALERIJA

UŽKLAUSOS FORMA

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.